R, 2.12.2022

Tallinki uue laeva MyStar kasutuselevõtt lükkub edasi

Adele Johanson
Tallinki uue laeva MyStar kasutuselevõtt lükkub edasi
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
MyStari ehitus Soomes
MyStari ehitus Soomes Foto: Tallink Silja AB

Tallink pidi 3. juulist kasutusele võtma uue laeva MyStar, kuid nüüd on teatatud klientidele, et MyStari asendab augusti lõpuni laev Megastar. 

Klientidele saadetud sõnumis seisab, et MyStarile ostetud väljumistel asendab uut laeva senine Megastar. Megastari asendab augusti lõpuni aga Star. Kõik väljumiste ajad peaksid jääma samaks. 

Esialgse plaani kohaselt pidi laev valmima kevadel ning alustama liiklemist 3. juulil. Tallink Grupp selgitas, et muudatuse põhjuseks on uue laeva valmimise viibimine laevatehases.

«Tallink sõidab juulis ja augustis ettevõtte shuttle-laevadega Helsingi ja Tallinna vahet tavapärase liinigraafiku alusel. Väljumisajad jäävad samaks ja kliente, keda laeva vahetus puudutab, teavitatakse muudatustest. Piletihinda see muudatus ei mõjuta,» selgitas Tallink Grupi kommunikatsioonispetsialist Kai-Ines Nelson.

Tallinki uue laeva MyStar ristimine Rauma laevatehases Soomes.
Tallinki uue laeva MyStar ristimine Rauma laevatehases Soomes. Foto: Sander Ilvest

MyStar on Tallink Grupi tellimusel Soomes Raumas ehitatav süstiklaev. MyStar ristititi pidulikul tseremoonial Rauma laevatehases eelmise aasta 12. augustil ning laeva ristiemaks on president Kersti Kaljulaid. 

Laeva ehitus läks hinnanguliselt maksma 250 miljonit eurot.

Märksõnad
Tagasi üles