T, 29.11.2022

Snickers Workwear 3.0 tööpüksid: parim sai veelgi paremaks

Tamrex OÜ
Snickers Workwear 3.0 tööpüksid: parim sai veelgi paremaks
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Foto: Tamrex

Snickers Workweari armastatud tööpüksid said täiendust veelgi funktsionaalsema ja mugavama preemium mudeli 3.0 versiooni näol.

Uued tööpüksid on vaatamiseks, proovimiseks ja ostmiseks välja pandud Tamrexi poodides üle Eesti.

Snickers Workweari tööpükse iseloomustab eriliselt hea istuvus ja mugavus, mis on tagatud tugevate, ent elastsete materjalidega, tegemata samas kompromisse vastupidavuse osas.

Eemaldatavad ripptaskud

See on Snickersi 3.0 tööpükste funktsionaalne uuendus, sest vahel on ripptaskuid tarvis ja mõnikord mitte. Nüüd saab need kergesti eemaldada ja sama kergesti tagasi kinnitada. Lisaks on ühele ripptaskule lisatud tugevad aasad tööriistade riputamiseks. Vastupidavuse tagamiseks on nende valmistamisel kasutatud koguni kahte erineva tugevusega Cordurat®.

Lukuga õhutusavad reite sisekülgedel

Vahel on tööl väga kiire või ilm väga soe ning siis on ka kõige hingavam riie ikka palav. Uutel Snickersi 3.0 tööpükstel on reite sisekülgedel lukud, mille avamisega saab liigse soojuse kergelt välja lasta. Vastupidav võrgust põhi takistab tolmu ja mustuse sissepääsu.

Veniv Cordura@ põlvedel ja säärtel

Põlve ja sääreosad, mis vajavad lisakaitset kulumise ja hõõrdumise eest, on valmistatud ülimalt tugevast, kuid venivast Cordurast®. Põlvedest jätkub veniv ja vastupidav Cordura® kuni alumiste servadeni. Lisaks on 4-suunas veniv paneel jalgade vahel ja kogu istmiku piirkonnas.

Muutunud tagataskud

Peale õmmeldud Cordura®st tagataskute asemel on uutel 3.0 tööpükstel klappidega peittaskud. See annab pükstele kena klaari ja kaasaegse välimuse, kuid veelgi tähtsam on see töömugavuse seisukohalt – kükitades ja kummardades annab riie maksimaalset venivuse.

Foto: Tamrex

Kaasaegne kitsas lõige

Snickers 3.0 tööpükstel on kaasaegne slim-fit lõige. Tänu rohkele venivate materjalide kasutamisele ei takista isegi kitsas lõige töö tegemisst. Kindluse mõttes proovi uus mudel enne ostu jalga.

Krõpsuga tööriistahoidjad on puusadel tagasi, neid igatsesid paljud kasutajad ja saavad nüüd rõõmustada.

Lisaks peenikesed helkurribad sääre tagaosas.

Täiustatud põhikangas

Võrreldes senise lemmikmudeliga on uuel 3.0 tööpükste versioonil mitu täiendust, et head venivust juurde anda. Tööpükste Ripstop põhikangas koosneb nüüd suures osas Sorona polüestrist. Uue lisandiga kangas on jala vastas pehme nagu puuvill, õhuke, kerge, ülimalt sitke ja kiiresti kuivav. Hoiab hästi vormi, värvi, ei kortsu, ei veni välja, ei lähe topiliseks ega pleegi päikese käes. Kõigele lisaks on see oluliselt keskkonnasõbralikum materjal, mille tootmisel kulutatakse 30% vähem energiat ja tekitatakse 63% vähem kasvuhoonegaase.

Seniste kandvate lahenduste jätkumine

Kõik senised hästi toimivad lahendused on nagu juuretis, mis on uute arenduste aluseks: nutikad kehaliikumist järgivad 3D lõiked, eelpainutatud sääred, KneeGuard® põlvekaitsesüsteem, funktsionaalsed taskute komplektid reitel, sisseehitatud rihm tugeva pandlaga ja muidugi lai suuruste valik.

Proovi uusi Snickers Workwear 3.0 tööpükse või jätka seniste lemmikutega – kõik variandid on Tamrexi poodides saadaval.

Tagasi üles