L, 4.02.2023

Prismast saab kaupa tellida Cleveroni erapakiautomaati

Tarbija24
Prismast saab kaupa tellida Cleveroni erapakiautomaati
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Prisma ostukorvid.
Prisma ostukorvid. Foto: Sille Annuk / Tartu Postimees

Alates aprillikuust saab Prisma e-poest tellida toidu- ja tarbekaupu Cleveroni uutesse erapakiautomaatidesse. See tähendab, et kauba vastuvõtmiseks ei pea ise kodus olema.

«Sihiks on olla klientidele kättesaadav üle kogu Eesti,» ütles Prisma Peremarketi e-kaubanduse juht Sven-Erik Veimer. 

«Kuna Cleveroni erapakiautomaadid asuvad kliendi kodus, on see ideaalne variant laieneda Tallinnast kaugemale, muutes ePrisma teenused veelgi mugavamaks ja kättesaadavamaks. Cleveroni erapakiautomaatide lisandudes laieneb Prisma tarnepiirkonda Harjumaale ning Pärnu ja Viljandi linna elanikeni,» sõnas Veimer.

Cleveroni avatud võrgu juhi Arti Küti sõnul saavad pakikapi teenust praegu kasutada kõik eramajade ja ridaelamute elanikud üle Eesti, aga peagi on häid uudiseid oodata ka kortermajade elanikel. «Cleveron tuleb peagi välja spetsiaalselt kortermajadele loodud lahendusega,» lausus Kütt. 

Erapakiautomaat mahutab 160 liitrit ehk kokku umbes neli kilekotitäit kaupa. Sellest pool on termotsoon, mis hoiab vastavalt vajadusele kas jahedust või soojust. Teine pool on mõeldud pakkidele, mis ei ole temperatuuritundlikud.

Prisma Peremarket AS tegutseb Eestis alates 2000. aastast. Ketil on Tallinnas, Tartus ja Narvas ühtekokku üheksa kauplust, mis pakuvad koos tugiüksusega tööd pea 900 inimesele.  Prisma Peremarket kuulub kaubanduskontserni S-Grupp, mis tegutseb Soome, Eesti ja Venemaa turul.

Märksõnad
Tagasi üles