N, 30.03.2023

DFDS suurendab Eesti-Rootsi liinil väljumiste arvu

Tarbija24
DFDS suurendab Eesti-Rootsi liinil väljumiste arvu
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Praegu sõidab Paldiski ja Kapellskäri vahel 600 reisijat ja 2000 rajameetrit mahutav kauba- ja reisilaev Sirena Seaways.
Praegu sõidab Paldiski ja Kapellskäri vahel 600 reisijat ja 2000 rajameetrit mahutav kauba- ja reisilaev Sirena Seaways. Foto: DFDS Seaways

Alates 4. oktoobrist tõstab parvlaevaettevõte DFDS Paldiski-Kapellskäri liini väljumiste arvu pea igal päeval kahe väljumiseni. Paldiski-Hanko liin suletakse ebapiisavate mahtude tõttu ning liini teenindav laev Patria Seaways suunatakse täiendama Paldiski-Kapellskäri liini.  

DFDS suurendab oluliselt mahtusid kauba- ja reisijateveo liinil Paldiski ja Rootsis asuva Kapellskäri sadamate vahel, suurendades nädalaste väljumiste arvu 14-lt 22-le.  

«Kauba- ja reisijateveo mahtude kasvutrend on sel liinil püsinud tugev, kliendid on soovinud suuremaid veomahte ja sagedasemaid väljumisi juba pikka aega. Mul on väga hea meel, et saame seda nüüd ka pakkuda, suurendades väljumiste arvu mõlemal suunal kahe väljumiseni peaaegu kõigil päevadel,» ütles DFDSi asepresident ja Baltikumi äriüksuse juht Anders Refsgaard.

Lisaväljumisi hakkab teenindama kauba- ja reisilaev Patria Seaways, mis täiendab praegu liinil kurseerivat laeva Sirena Seaways. 

Paldiski-Hanko liin suletakse

Paldiski-Hanko liini teenindav Patria Seaways suunatakse Paldiski-Kapellskäri liinile. «Kahjuks tähendab see, et lõpetame Paldiski ja Hanko vahel teenuse pakkumise, kuna liinil on nõudlus ja veomaht pidevalt langenud. Selle asemel saame oma Eesti-Soome liini klientidele pakkuda ülevedu Tallinna-Helsingi ja Muuga-Vuosaari liinidel,» sõnas Refsgaard.

Liinide ümberkorraldused ei mõjuta ettevõtte töötajate arvu. 

Märksõnad
Tagasi üles