N, 30.03.2023

Täna saab tund aega tasuta tankida

Tarbija24
Täna saab tund aega tasuta tankida
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Tankla.
Tankla. Foto: Silver Raidla

Rohekütuste tarbimise edendamiseks võimaldab Alexela täna tund aega tasuta tankida eestimaist kliimaneutraalset biometaani ehk CNG rohekütust. Ettevõte juhib sellega üldsuse tähelepanu kliimaneutraalsuse saavutamiseks, mille nimel tuleb otsustavaid samme astuda.

«Kliimaeesmärkide saavutamine nõuab kiiret tegutsemist,» ütles Alexela juhatuse liige Alan Vaht ning lisas, et keskkonna säästmiseks tuleb astuda senisest oluliselt teadlikumaid samme.

«Konkurentsitult odavaim lahendus on täna gaasilised kütused, mis lisaks kohesele keskkonnasäästule annab tarbijale bensiini ja diisliga võrreldes tuntava võidu rahakotis. Näiteks maksab gaasiga sõites 100 kilomeetri läbimine vaid 3 eurot ja aastas kulub rohegaasiga sõites kõigest 600 eurot,» rääkis Vaht ja märkis, et selline sääst nii keskkonna kui ka rahakoti mõttes peaks kõnetama igaüht.

Täna kell 10.00–11.00 saab rohegaasil sõitvatesse sõidukitesse tankida eestimaist kliimaneutraalset biometaani CNG-d nullhinnaga ja seda Tartus, Võrus, Jüris, Tallinnas Sikupilli ja Pääsküla tanklates. 

Ühtlasi saab tanklaketist LPG autogaasi kogu nädala vältel erihinnaga. Tavapärasest LPG hinnast on tinglikult lahutatud kütuseaktsiis ja käibemaks. LPG autogaas on Alexela tanklates üle Eesti kättesaadav erihinnaga tänasest, 16. septembrist kuni 22. septembrini. 

Märksõnad
Tagasi üles