Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

Kuidas vaadata, kas sinu Ryanairi lend on tühistatud?

Ryanairi lennuk Tallinna lennujaamas. FOTO: STANISLAV MOSHKOV/

Seoses lendude massilise tühistamisega on Ryanairi klientidel võimalik uuelt veebilehelt lihtsa vaevaga näha, kas nende lend on tühistatud.

Lihtne tööriist, mille arendas välja rahastamisega tegelev rühmitus Rangewell, laseb klientidel kontrollida, kas nende lend on tühistatud. Sisestada tuleb lennunumber, lennujaam või väljumiskuupäev ja seejärel vajutada search-nupule. Juhul kui leidub tühistatud lende, ilmub nendest nimekiri, teatab Business Insider.

Möödunud nädalal teatas Ryanair, et segadus pilootide graafikutega tõi kaasa iga päev kuni 50 lennu tühistamise järgnevaks kuueks nädalaks.

Ettevõtte juht Michael O'Leary tunnistas eelmisel nädalal, et nad korraldasid tõsise segaduse, kuid ettevõte pole siiani suutnud lahendada kriisi väidetavat tegelikku põhjust, milleks on pilootide üldine nappus. Möödunud nädalal kirjutasime, et konkureeriv lennuettevõte napsab Ryanairilt järjest piloote endale.

Lennuliin alustas ka uut piletikampaaniat, mille käigus müüakse pileteid alates viiest naelast, et võita tagasi pettunud kliente.

Toimetus ootab lugejate küsimusi
Saada
Tagasi üles
Back