N, 30.03.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

PPA pikendab Tammsaare ning Pinna teenindussaalide lahtiolekuaegu

Maria Joost
, reporter
PPA pikendab Tammsaare ning Pinna teenindussaalide lahtiolekuaegu
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Politsei- ja piirivalveameti teenindusbüroo P. Pinna tänaval
Politsei- ja piirivalveameti teenindusbüroo P. Pinna tänaval Foto: Eero Vabamägi

Oktoobrist on Politsei-ja Piirivalveameti Põhja prefektuuri Pinna ja Tammsaare teenindussaal dokumenditaotlejatele kahel nädalapäeval avatud tund aega kauem.

Pinna teenindus on esmaspäeviti avatud ajavahemikul 9-18 ning ülejäänud tööpäevadel tavapärastel kellaaegadel 9-17. Tammsaare teeninduses pikendatakse lahtiolekuaega kolmapäeval, mil teenindus on avatud 9-18. Teistel tööpäevadel teenindatakse kliente jätkuvalt ajavahemikul 9-17.

Lääne-Harju politseijaoskonna juhi Veiko Randlaine sõnul otsustati klientide paindlikumaks teenindamiseks kahel nädalapäeval pikendada teenindussaalide lahtiolekuaegasid. «Lahtiolekuaegade pikendamisega loodame lihtsustada eelkõige nende inimeste teenindussaalide külastust, kes tulevad vahetama passi või ID-kaarti ning kel töö ei võimalda seda teha tööpäeva keskel,» selgitas Randlaine.

Isikut tõendava dokumendi taotlusprotsessi kiirendamiseks käivitus juunis e-taotluskeskkond, mis võimaldab taotleda Eesti kodanikel ID-kaarti elektroonselt. Nii peab inimene teenindussaali kohale tulema vaid ID-kaardi kättesaamiseks, milleks soovitab PPA teenindusaeg broneerida nende veebilehel.

Märksõnad
Tagasi üles