L, 4.02.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Lugeja küsib: miks Elroni rongid reisijaid ära ei oota?

Hanneli Rudi
Lugeja küsib: miks Elroni rongid reisijaid ära ei oota?
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Elroni diiselrong Valga jaamas.
Elroni diiselrong Valga jaamas. Foto: Arvo Meeks / Lõuna-Eesti Postimees

«Juunis toimuvad Läti raudteel remont ja inimesi veetakse Valmiera ja Valga vahel bussidega. Seetõttu jõuab buss Valgasse tavapärase 16:32 asemel 16:48 ning reisijatel ei ole võimalik ümber istuda Valga-Tartu rongile nr 335, mis väljub Valga jaamast 16:42. Miks Elroni rong ei või oota 6 minutit, et reisijad peale jõuaksid?» küsib pahane lugeja.

Vastab Elroni liikluskorraldusjuht Pille Pärnjõe.

Kahjuks on meie Valga-Tartu liini rongid seotud Tartu-Tallinn ekspressrongidega ning need rongid omakorda peavad väga täpselt saabuma ja väljuma Balti jaamas.

Kui nüüd muuta Riia-Valga rongi pärast Valga-Tartu rongi kellaaegu, siis muudatused tulevad põhimõtteliselt kogu reisirongide sõiduplaanis - Tartu-Tallinn ja seejärel Tallinnast väljuvate puhul.
27. juuniga saavad sellisel kujul remonditööd Riia-Valga liinil läbi ning seejärel taastub ümberistumisvõimalus. Vabandame võimalike ebamugavuste pärast.
 

Märksõnad
Tagasi üles